Závod vlčat a světlušek – základní kolo v Rybím 13.4.2024

Blíží se nám tradiční akce: Závod vlčat a světlušek – základní kolo v Rybím, kterého se účastní vlčata a světlušky ze skautských oddílu v okrese Nový Jičín, včetně hoto našeho.
Vlčata a světlušky budou v šestkách (skupinách) během dne plnit 10 různých úkolů. Budou mít tak možnost si vyzkoušet, co všechno se už naučili. Nejedná se o běžecký závod. Během dne bude připravený také doprovodný program.

Sraz bude až na místě. V případě, že nemáte možnost dovézt své dítě/děti až na místo, dejte vědět vedoucímu oddílu a pokusíme se zajistit odvoz.

Sraz: v sobotu 13.4.2024 v 8:30 u Sokolovny v Rybím č. 176 (8:00 – 8:45 je registrace do závodu)
Předpokládané ukončení: v 16:00 u Sokolovny
S sebou: pevnou obuv, skautský kroj nebo tričko – pokud má, skautský šátek, tužku a papír, KPZ, láhev na pití (během dne bude možnost doplnit vodu/čaj), svačinu.

Poplatek za registraci do závodu zaplatíme z oddílu – v ceně je oběd. Na místě bude také bufet, kde si budou moct děti něco koupit.