Tábor 2024

Letní tábor se letos uskuteční na již tradičním místě v údolí za Spálovským mlýnem u řeky Odry.

Tábor se koná na dva týdny a na něj navazuje puťák pro skautky a skauty.
Oficiálně začíná tábor v neděli 30.6. a končí v sobotu 13.7. První týden je pouze pro skauty a skautky. Světlušky a vlčata začínají tábor v neděli 7.7.

Skauti a skautky se mohou zúčastnit stavby tábora od soboty do neděle 29.-30.6. Rodiče jso utaké zváni. Informace zašleme včas.

Důležité termíny

Sraz: skauti a skautky v neděli 30. 6. v 15:00 na parkovišti u Mariasteinu – Klokočůvek. Vlčata a světlušky v neděli 7.7. v 15:00 na témže místě.
Ukončení: v sobotu 13.7. v 15:00 na parkovišti u Mariasteinu – Klokočůvek. Ti co se účastní puťáku zůstávají na tábořišti (lze zajistit odvoz nepotřebných věcí).

Přihlášky na tábor odevzdejte nejpozději do 31. 5. 2024.
Platbu za tábor je možné uhradit nejpozději do 21. 6. 2024.
Odevzdání věcí od dětí na tábor pro skauty a skautky v pátek 28.6. od 16:00 do 18:00 v klubovně na Sokoláku nebo 29.6. od 8:00 při odjezdu na stavbu tábora. Světlušky vlčata v den nástupu na tábor.
Stavba tábora: tábor stavíme 29. – 30.6. 2024.
Bourání tábora: tábor bouráme 17.-18.8.2024

Ve stanech indiánského typu teepee na dřevěných postelích

Cena:  3.200 Kč na 2 týdny (pouze skauti a skautky), 2.200 Kč na týden (světlušky a vlčata), 800 Kč puťák.

Platbu za tábor je možné provést hotově vedoucímu oddílu na schůzkách nebo bankovním převodem. Lze také vystavit fakturu pro zaměstnavatele.

Po zaplacení bude vystaven doklad, který můžete použít na příspěvek od zaměstnavatele, zdravotní pojišťovny apod (některé zdravotní pojišťovny mají vlastní formuláře). Platbu je možné rozložit na několik splátek. V případě zájmu kontaktujte vedoucího oddílu.

Dokumenty, které je třeba odevzdat

Přihláška s dotazníkem o zdravotním stavu dítěte (anamnéza)
Letos lze vyplnit online přes formulář do 31.5.2024.

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci a škole v přírodě (případně obdobný dokument) – postačí kopie
Tento posudek je třeba nechat vyplnit dětským lékařem. Platnost posudku jsou 2 roky. Na konci tábora tento dokument vrátíme. Lékaři mívají také vlastní formuláře.

Prohlášení o bezinfekčnosti
Bez tohoto papíru nemůžeme přijmout účastníka na tábor.

Při odjezdu na tábor budeme vybírat také kartičku pojištěnce – postačí kopie.

Souhlas zákonných zástupců s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte vedoucímu/zdravotníkovi akce
Tento dokument odevzdávat nemusíte. Pokud budeme muset jet s vaším dítětem do nemocnice, budete kontaktování vždy a domluvíme se na dalším postupu.

Další dokumenty ke stažení

Seznam věcí na tábor
Seznam věcí je pouze orientační a můžete si jej upravit. Skauti a skautky (11(12)+) mají navíc větší batoh, do kterého zabalí spacák a další věci (40 – 60 l).

Dokument s informacemi k táboru

Platba účastnického poplatku

Zaplatit můžete hotově nebo na účet střediska do 21. 6. 2024.

Hotově kterýkoliv v pátek, kdy je schůzka.

Na bankovní účet:
Číslo bankovního účtu: Fio banka, a.s. 2401722978/2010
Variabilní symbol: 2024001
Zpráva pro příjemce: Tábor 2024 – „jméno a příjmení“
Pozn. Platit můžete i za více dětí najednou nebo za tábor i puťák navýšením částky,

Na částku 3.200 Kč
Na částku 2.200 Kč