Schůzky a akce v nouzovém stavu

Ode dneška máme na území ČR nouzový stav, který se dotkne i naší skautské činnosti. Aktuálně pro nás platí pravidla:

• Venku skupiny do 20 osob bez roušek.
  • Uvnitř skupiny do 10 osob s rouškami.
  • Mezi skupinami musí být odstup min 2 metry.

Schůzky  budou probíhat, stejně jako v posledních týdnech, převážně venku s výlety do Poodří. Vhodné oblečení, obuv a pláštěnka je na schůzky nutností.

V případě velmi špatného počasí budeme nuceni být v klubovně, kde musíme mít na sobě roušky. To znamená, že i nadále kromě běžných věcí na schůzky (šátek na hry, uzlovačka, KPZ, nůž či nůžky, píšťalka, sešit a tužka) je třeba ,aby děti měli s sebou roušku.

Sobotní výstup k Ivančeně je zrušen.

V rámci spolupráce s organizátory vzpomínkové akce Komenského v Suchdole nad Odrou, proběhne v sobotu 10.10. od 15:30 do 17:00 výkop díry pro Komenského lípu u základní školy. Pomocníci nejen z řad starších jsou vítáni (nepředpokládáme účast více jak 20ti osob). Na páteční schůzce budeme zjišťovat účast. V neděli již pod záštitou organizátorů vzpomínkové akce proběhne sadba lípy.

V případě změn Vás budeme informovat.