Členský příspěvek na rok 2024

Členský příspěvek na rok 2024 je stanoven na částku 500 Kč (oproti minulému roku je navýšen o 100 Kč).
Zaplatit můžete hotově vedoucímu oddílu, nebo na bankovní účet dle níže uvedených údajů a to do 26.1.2024

Členský příspěvek se platí jednou ročně na celý kalendářní rok. V ceně je skautský časopis (který můžete kdykoliv odhlásit) a možnost zúčastnit se větších skautských akcí (typicky skautské závody, setkání; netýká se oddílových akcí).

Za každého člena oddílu, který je řádně registrován – zaplatil členský příspěvek na daný rok, získáme dotaci z MŠMT, kterou využíváme na nákup vybavení (kancelářské potřeby, sportovní vybavení, táborové vybavení atp.).
Rodiče nových členů našeho oddílu dostanou informace k vyplnění elektronické přihlášky.

Bankovní spojení:
Fio banka, a.s. 2401722978/2010
Částka: 500 Kč (navýšením částky můžete zaplatit za více dětí najednou)
VS: 102024Zpráva pro příjemce: Členský příspěvek 2024: příjmení člena/ů oddílu