Novinky Oddíl

Informace prosinec 2020

Činnost našeho skautského oddílu je už dva měsíce přerušena. Dobrou zprávou je, že činnost můžeme opět zahájit. Má to však své ale. Venku do 50 osob, uvnitř do 10, s rouškami pokud nebudeme mimo zastavěnou oblast. Dejte nám vědět, zda uvítáte schůzky ještě v tomto roce. My se budeme snažit dle toho zajistit vhodný program. Dotazník jsme zaslali rodičům členů oddílu e-mailem.

Registrace 2021

Členský poplatek “registrace” na rok 2021 činí 400 Kč na člena. Termín pro zaplacení je do pátku 22.1.2021.  Členský poplatek se platí jednou ročně a je stejný pro děti i vedoucí.

Možná si říkáte, proč platit registrační poplatek, když se neví, zda a jak bude probíhat činnost oddílu. Pár důvodů by se snad našlo:

• Zaplacením podpoříte činnost oddílu. Dle počtu členů se odvíjí dotace z MŠMT. Z těchto peněz opravujeme klubovnu a nakupujeme vybavení pro činnost oddílu.
  • Každý člen oddílu má levnější letní tábor.
  • Skautský časopis v ceně.
  • Možnost zúčastnit se skautských závodů a jiných velkých akcí.

Letní tábor 2021

Předpokládaný termín je od pondělí 5.7. do soboty 17.7.2021. Cena 2.200 Kč na registrovaného člena.

Stavbu tábora plánujeme od 1.7.2021 a to i s účastí skautů a skautek (12+). Termín bourání zatím není znám, nemáme prozatím další nájemníky.

Členská základna

Z důvodu nedostatku vedoucích a naplnění kapacity nebudeme prozatím přijímat další nové členy.

Program na doma

A na webových stránkách oddílu naleznete pár aktivit pro děti na doma. https://suchdolsky.skauting.cz/program-na-doma/