Rozšiřujeme tým vedení oddílu

Rozšiřujeme své řady o další nadšené a aktivní lidi! Rádi bychom do týmu vedoucích našeho oddílu přizvali další dobrovolníky! Je jedno, zda máš čas jen občas, nebo každý víkend. Ozvy se a něco už vymyslíme!

Něco o nás

Nebojíme se nových výzev se často se řídíme hesly jako: „Kde není cesta, tam si ji vyšlapeme.“, nebo mnohem poetičtějším: „Kdo nechce hledá důvody, kdo chce hledá způsoby.“

Jsme mladý tým vedoucích skautského oddílu v Suchdole nad Odrou ve věkovém rozpětí 15 – 35 let. Vedení oddílu má na starosti především plánování činnosti oddílu, přípravu programu na pravidelné schůzky, výpravy, víkendové akce a organizaci letního tábora. Jedná se o dobrovolnickou činnost s dětmi a mládeží. Atmosféra je u nás velmi pohodová až rodinná.

Bahenní zápasníci

Co nabízíme:

• Pohodový a mladý kolektiv kde vládne rodinná atmosféra.
  • Možnost realizovat vlastní nápady.
  • Vybrat si, do čeho se zapojíš – je zcela na tobě, zda připravíš jednu akci za rok, program na každý týden, nebo nám přijdeš pomoct jen občas.
  • Využít svůj volný čas smysluplně.

Co očekáváme:

• Zodpovědný a aktivní přístup.
  • Férové jednání.
  • Ochota ze se dále učit novým věcem.
  • Kladný vztah k dětem.

Podmínky

• Věk alespoň 15 let.

Co může být tvou náplní:

• Příprava programu na pravidelné schůzky, které jsou každý týden v délce 2 hodin dle plánu,
  • nebo příprava jedné víkendové akce za měsíc,
  • nebo pomoc při přípravách schůzek a výprav,
  • nebo občasná výpomoc.

Registrace do skautského oddílu není nutná, ale pokud se rozhodneš registrovat (a tím se oficiálně stát členem oddílu), nabídneme ti navíc možnost účastnit se celostátních vzdělávacích akcí v nejrůznějších oblastech (seberozvoj, manažerské dovednosti, skautské vzdělávání aj.).

Jestli máš zájem, stačí se ozvat a domluvíme se na společné schůzce, kde vše probereme osobně. První krok je na tobě, pak už můžeš kráčet s námi!